خاطرات و وقایع
در این مطلب قصد داریم راه حلی برای کسانی که شوهرشان فقط از سکس دخول را میدانند و بس! یا خجالتی هستند یا نحوه رابطه جنسی را نمی دانند و یا به تقلید از فیلمها سکس میکنند را بیان کنیم تا بصورت غیر مستقیم شوهرشان نحوه سکس یا بطور کلی تر  عشق بازی را آموزش ببیند.
 
راه حل بدین صورت است که در آغاز رابطه از شوهرتون تقاضا کنید که شما بجای وی شروع کننده سکس باشید و اگر اجازه داد اون موقع میتونید سکس کردن رو غیر مستقیم بهش یاد بدید که اول شما برعکس دفعه های قبل که شوهرتون روی شما قرار میگرفت شما روی آن قرار می گیرید یعنی زن رو و مرد زیر.
 
 و با لب گرفتن شروع میکنید و یه چند دقیقه انجام میدید تا سیر بشید از لب گرفتن، بعد هم در صورت تمیزی بدن همسر از عرق و... شروع به بوسیدن و لمس گردن، مکیدن گوشش، بوسیدن و لمس نوک سینه هاش و شکم کنید. 
بعد هم دستاش رو بگیرید و بذارید روی سینه هاتون تا مالش بده و بعد هم دم دهنش بذارید که بمکه. خوب که دیدید سیر شد. باز یه کم لب ازش بگیرید و بوسه ... 
 
بعد هم که شما در رو قرار دارید و نعوظ همسرتان هم پا برجاست وضعیتتون رو با همکاری همسرتون طوری درست کنید که در همان حالت که روی همسرتان قرار دارید آلتش وارد مهبلتان شود و بعد شما بالا و پایین میرید و تا آلت همسرتون داخل و بیرون بره.
 
 البته توجه کنید که با دقت و کمی آرامتر انجام بدید و پوزیشن رو تغییر ندید که ناگهان البته کم پیش میاد که آلت همسرتون موقع نعوظ بشکنه که بیشتر بخاطر بی دقتی و اشتباه زن هست و باید پوزیشن طوری باشه که آلت همسرتون خم نشه! 

""شایعترین حالتی که منجر به شکستگی آلت می گردد زمانی است که هنگام نزدیکی زن بعنوان فرد فعال عمل می کند بدین صورت که زمانی که مرد بصورت درازکش به پشت خوابیده و زن به حالت نشسته به روی آلت تناسلی مرد اقدام به نزدیکی می کنند. 
در این حالت اگر حین نزدیکی، زن بطور ناگهانی اقدام به خوابیدن بر روی مرد بکند و یا به سمت عقب، خود را حرکت دهد به گونه ای که استخوان شرمگاهی زن بر روی تنه آلت مرد فشار آورد منجر به شکستگی آلت مرد خواهد شد. """

اگر میترسید که مشکلی در این خصوص پیش بیاد به شوهرتون بگید که حالا نوبت تو هست و دخول رو ایشون انجام بده نه شما. 
م
+ نوشته شده در  چهارشنبه هفتم مهر ۱۳۸۹ساعت 17:39  توسط آرمان مظاهری  |